| Nu1uita1sa1zambesti a întrebat:

Ce activitati extracurriculare credeti ca se pot face in Ploiesti si la sfarsit sa primesti si o diploma sau certificat din acela? (in afara de voluntariat, doar de acela stiu eu)

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Nici pentru voluntariat nu prea primesti diplome, ai noroc daca primesti ceva hartie care sa-ti ateste ca ai facut voluntariat si cat, depinde unde faci. Poti sa faci sport si sa participi la diferite competitii/intreceri.