| theyonutzu a întrebat:

Ce altceva in afara de matrice as mai putea sa recapitulez la matematica pentru anul I la FEAA?

2 răspunsuri:
| CMaria21 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu recapitulezi nimic nu e indicat o sa vina de la sine in primul semestrul e mai putin greu si e perioada de acomodare unde o sa vezi ce iti cere! Succes si felicitari

| theyonutzu explică (pentru CMaria21):

Problema e ca eu practic le invat, nu le revizuiesc pentru ca nu am facut matematica cine stie ce de printr-a 8-a. Plus ca vin de la profil de uman.