| SeforaNeagra a întrebat:

Hey TPU!
Am o mica problema, anul acesta dau BAC-ul si nu stiu de unde sa incep si ce sa recapitulez, as vrea sa ma ajutati in legatura cu chestia asta, as vrea sa incep sa recapitulez materia din clasele 5-8 la matematica, dar nu stiu ce lectii sa recapitulez, daca imi puteti scrie aici lectiile principale la matematica din clasele 5 8, v-as fi recunoscator!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recapituleaza din 9 12, nu 5 8. Cauta programa de bac 2023 si orienteaza te dupa ea. Fa un plan. Intreaba profesorul de la scoala