| miss0riginality a întrebat:

Ce ar trebui sa invat mai mult pentru evaluarea nationala la mate? stiu toate formulele da nu prea le inteleg pe cele cu unghi diedru.pot pica din acestea?

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Degeaba incerci sa ingrasi porcul in ajun ca nu-ti iese.
Matematica nu se invata in 2 zile.

| miss0riginality explică (pentru unknownn):

.rolling on the floorce buna e asta..am media 10 la mate nu ca ma laud, am intrebat asa sa vad altii ce mai invata.

| Sakura1218 a răspuns (pentru unknownn):

Bine zis

| unknownn a răspuns (pentru miss0riginality):

Si ce daca ai media 10 la mate? lasa ca vedem cat iei in examen.

| miss0riginality explică (pentru unknownn):

.abia astept

| miss0riginality explică (pentru unknownn):

..sa inteleg ca uh sti mate... daca tot zici ca nu se invata in 2 zile bvo mah

| Sakura1218 a răspuns:

Am rezolvat multe modele asemanatoare cu evaluarea... și nu am intalnit nicăieri unghiul diedru

| yaquzo a răspuns:

Poate pica orice.Da ma pot si eu sa zic ca am media zece dar fara dovezi cine ma crede