| Butas_Casian_1988 a întrebat:

Ce as putea sa devin daca sunt la profilul stiinte-sociale? happy

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti deveni orice vrei, daca faci facultatea corespunzatoare. Nu are importanta profilul liceului absolvit, importante sunt diploma de bacalaureat, reusita la admitere si obtinerea licentei.

| oprescudorin11 a răspuns:

Cu 'stiinte sociale' poti deveni :profesor, analist, ziarist, psiholog social, etc.
Cu conditia, uneori, sa mai completezi cu alte discipline.

| SpookyKid a răspuns:

Heihappy si eu sunt la stiinte sociale si vreau sa dau la drept sar sunt o gramaga de posibilitati...psihologie,litere,limba si literatura romana limbi straine daca esti la bilingv...

| MoshEne a răspuns:

Somer