| maryantheboss1 a întrebat:

Ce as putea sa ies de la profilul stiinte sociale

6 răspunsuri:
| AnnAnne a răspuns:

Orice.
Importanta e facultatea pe care o vei urma(daca vrei), nu profilul din liceu.

| DarQueen a răspuns:

Păi, poți urma o facultate de istorie, psihologie, poți merge pe ASE, jurnalism, geografie-turism-cartografie, etc. Depinde ce ai vrea să devii.
Baftă! happy

| Laura a răspuns:

Edit: Scuze, am înțeles întrebarea greșit. Nu contează profilul de la liceu la admiterea la o facultate.

| Nestle a răspuns:

Avocat, psiholog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesor, arheolog, muzeograf, arhivar, psiholog, sociolog, filozof, jurnalist, politician

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psiholog