| DaTRoll a întrebat:

Ce beneficii am daca merg la facultate si am un parinte decedat? Eu am auzit ca as plati jumatate din pret la camin, asa este? Si ce ar mai fi?

4 răspunsuri:
| Rihhana1 a răspuns:

Buna!
Depinde de facultate cu platitul a juatate din camin si vei primi niste bani (ajutor social).

| DaTRoll explică (pentru Rihhana1):

Primesc chiar daca mama are salatiu 1200 si eu am pensie tot 1200?

| Rihhana1 a răspuns (pentru DaTRoll):

Trebuie sa te interesezi.

| xutza a răspuns:

Ai un parinte decedat si te gandesti la bani...cool
pe site-ul fiecarei universitati este un document in care ti se spune care sunt beneficiile daca ai parinte mor, veteran, militar, etc...