| Sweet_1111 a întrebat:

Ce carte credeti ca ar mai trebui sa citesc?

Răspuns Câştigător
| Giulia16 a răspuns:

Singur pe lume
Robinson Crusoe
Cei trei muschetari
Mari Poppins

8 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Http://www.calificativ.ro/......13021.html sau iti recomand: Ionel Teodoreanu-"La Medeleni", Radu Tudoran-"Toate panzele sus!", Constantin Chirita-"Ciresarii", Edmondo de Amicis-"Cuore-inima de copil".

| anad a răspuns:

Ai scris ca esti in clasa a 4-a! De ce ti se pare stupid ca ti-am dat link-ul cu cartile recomandate pentru varsta ta?!

| davidutzu12 a răspuns:

Singur pe lume
Colt alb
Razi si mori

| veronica a răspuns:

Cartile pe care ar trebui sa le citesti nu ti-le poate spune nimeni de pe sait, fiecare om are caracterul si gusturile lui, daca vrei sa te azute cineva cu pareri de carti bune trrebuie sa ne zici ce gurturi ai, da-ne un exemplu cum ar fi carti de dragoste sau aventura etc.asa poate te putem ajuta cu niste carti bune, sunt f multe catrei bune dar depinde de gustul tau.

| xSequel a răspuns:

Singur pe lume, te asigur ca n-o sa regreti, e foarte faina cartea.(is 2 volume).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce a scris david lodge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Next, Cine stie castiga si cam atat.

| Alex_1218 a răspuns:

Iti recomand : colt alb, fratii greeam, carte fara nume.