| rikku2010 a întrebat:

Ce carti sau romane v-au >impresionat?:batting eyelashes

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Din categoria "romane", Numele Trandafirului.
Din categoria "carti", Cartea de telefon mi se pare, de departe, cea mai impresionanta.

| Chris a răspuns:

Foarte multe, dar in ultimul timp a fost "Crima si Pedeapsa" de Dostoievski; atatea trairi...

| Silly a răspuns:

Toate de la Harry Potter, incearca-le sunt super faine, n-ai cum sa te plictisesti cand le citesti. Actiune in fiecare prop

| Lorena_2784 a răspuns:

Pe mine m-a impresionat cartea "Calatorie in a cincea dimensiune" de Madeleine L`engle..."Intamplari la limita incredibilului" de Eugenia Moraru.

| eliza94 a răspuns:

Jurnalele vampirilor
Twilight
Vampirii sudului
Vocea din neant
Se sparg norii
Panza de paianjen