| LEDKIT a întrebat:

Ce credeti ca va pica la simulare (Evaluare nationala)? Daca se poate si un argument. Succes la toti!

Răspuns Câştigător
| SweetFashion a răspuns:

Am observat ca majoritatea cred ca va pica pastel sau fabulă, este probabil, dar fabula a fost acum câțiva ani la examen deci nu prea cred ca o va da din nou, în schimb nuvela și schita nu am vazut-o în vreo variantă. Și eu sunt clasa a 8a și indiferent de ce pica, îți urez mult succes și sper să luăm punctaj cât mai mare. Pa pa!

3 răspunsuri:
| ABCD122 a răspuns:

Hmm. Am un sentiment puternic ca o sa pice Balada Populara fiindca acum s-a bagat recent in programa. Asta-i opinia mea. Succes si tie!

| Theodora292001 a răspuns (pentru ABCD122):

La simulare nu poate pica balada ca nu e in programa.

| Lavynya11 a răspuns:

Si eu sun clasa a8 a
Cred ca va fi pastelul fabula mesaj sau titlu in opera lirica
Acestea nu au mai cazut de cativa ani