| Sara2 a întrebat:

Ce credeti despre bacul de anul acesta? va fi un dezastru ca anul trecut?

5 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Examenul propriu zis va fi la fel de usor insa problema sta in faptul ca elevii nu mai invata NIMIC. Pentru oricine aloca 2 saptamani unei pregatiri minutioase examenul va fi usor si mediile bine peste 9.

| Sara2 explică (pentru TheAce):

Cred ca glumesti
eu de 4 luni invat cate 12 ore pe zi si de abia ating 5-6
in schimb la mate, nu fac mai mult de 2 straight face a dracu sa fie daca inteleg ceva

| melynda a răspuns:

Si eu il dau... cred ca va fi mai rau! mai ales la matematica.

| Bo0ble a răspuns:

Pai posibil sa fie ca si anul trecut dar totusi speranta moare ultima.

| Eygey a răspuns:

Cred ca da, va fi la fel ca anul trecut.