| Fast92 a întrebat:

Cum credeti ca va fi bacul anul acesta?

Răspuns Câştigător
| tunary a răspuns:

Banuiesc ca dai bacu, si esti interesat de cum va decurge.Subiectele sunt la acelasi nivel de dificultate, desi eu cred ca vor fi putin mai simple decat anul trecut pentru ca este an electoral.Cat despre camere, acestea isi vor face treaba ca nimeni sa nu copieze.Parerea mea este ca aceste camere sunt foarte bune, deoarece asa se vede valoarea adevarata a elevului.Procentajul celor picati anul acesta va fi mai mic deoarece anul acesta multi si-au dat seama ca nu e de joaca cu BAC-ul.Succes sa-l iei.Si eu imi doresc sa-l iau si sa intru la facultate hihi

| Fast92 explică (pentru tunary):

Ok mersi mult ...succes si tie...pt raspunsul tau meriti o fundawinking

| tunary a răspuns (pentru Fast92):

Hehe,multumesc dar sa stii ca nu ti-am raspuns pentru fundita, am raspuns pentru ca imi place sa ajut happy.La ce dai? Ce profil esti?

| Fast92 explică (pentru tunary):

Eu sunt la contabilitate, prima clasa. daca o sa reussesc la bac as vrea sa ma duc la politehnica la Bucuresti? u unde vrei sa urmezi?

| tunary a răspuns (pentru Fast92):

Sunt la mate-info, intensiv.As dori sa merg la Cluj la Zootehnie/TCM/Inginerie Agronoma.Cam astea sunt optiunile.Succes sa reusesti ^^

| Fast92 explică (pentru tunary):

Mersi la fel

6 răspunsuri:
| Stitch92 a răspuns:

Amuzant.