| doar.eu a întrebat:

Ce credeti despre cartea "Romanul cocainei"? As dori sa o dau cuiva cadou.si sa o citesc inainte, insa as vrea sa stiu cate ceva despre ea inainte sa o iau (de la cineva care a citit-o preferabil). Ati putea sa imi recomandati o alta carte asemanatoare? Dar care sa aiba impact mare asupra cititorului

Răspuns Câştigător
| antonia09 a răspuns:

Buna,
Eu nu am citit inca acest roman, insa te sfatuiesc sa citesti prefata sau postfata pentru a-ti da seama ceea ce trateaza autorul in cuprinsul operei.
De obicei se gasesc comentarii ale unor critici de literatura care sunt utile pentru a transmite cititorului acel indem la lectura cartii respective.
Iti urez mult succes,