| AvalohAlyn a întrebat:

Ce credeți despre fenomenul O.Z.N și despre posibilitatea existenței extratereștrilor și a vieții pe alta planete? Credeți că ne-au vizitat? O sa ne viziteze? Sau o să-i descoperim noi? Ce credeți despre extratereștri?

2 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Conform definiției din dex, extraterestru=„extraterestru, ~ră [At: DEX / Pl: ~eștri, ~re / E: fr extraterrestre] 1-4 smf, a (Ființă) care se află sau care provine din afara globului terestru."
Sincer, eu nu știu dacă există sau nu.
Aștept până vine un oarecare costumat în „extraterestru" sau un „extraterestru", îmi trage una și-mi zice „uite, sunt real, firar tu să fi". Până atunci, nope.