| troleibuz a întrebat:

Ce decizii au luat facultatile în legatura cu practica?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Da laughing
La mine s-a făcut online, iar la altă specializare de la aceași facultate s-a făcut în următoarele 2 săptămâni de după sesiune.

4 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

La facultate faci practică, la fel cum faci și la liceu.

| troleibuz explică (pentru Michaeel):

In pandemie?

| troleibuz explică (pentru zurick):

Poti sa imi spui la ce facultate te rog

| zurick a răspuns (pentru troleibuz):

Da laughing
La mine s-a făcut online, iar la altă specializare de la aceași facultate s-a făcut în următoarele 2 săptămâni de după sesiune.

| DanielPH a răspuns:

Online, pe o platforma stabilita de ei, sau daca tu vrei sa faci in particular la o firma din domeniu, fizic, o faci pe raspunderea ta. Ei nu-si pot asuma raspunderea pentru noi de cand cu virusul, este mai complicat.
Un lucru amuzant este ca am facut practica online, dar cu toate astea am primit echipamentul de protectie, ochelasi, casca, vesta, ca mna...cine stie cum stai pe Teams si-ti cade vreo grinda in ochi sau iti sare vreo pilitura in ochi de te miri unde... laughing))