| anonim_4396 a întrebat:

Ce discurs se poate spune la sfarsit de an scolar la grupa pregatitoare de catre un cadru didactic?

2 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Rusine sa-i fie cadrului didactic, care cere sfat de acest gen la TPU!

| Fifylici a răspuns:

Pai depinde ce ti-a insipirat tie nul asta. daca ti-a placut sau nu daca ai avut satisfactii sau ba daca ai reusit sa-i formezi pe toti si mai ales trebuie sa incurajeze pe parinti si mai ales pe copii ca vor intra la clasa I si in viata lor ca interveni o lata forma de invatamant si vor face ceva total diferit decat la gradi.stiu ce spun fiindca traiesc prinetre asa ceva.