| RaVuL a întrebat:

Ce efecte are Coca Cola Zero sau Pepsi Light asupra ficatului și pancreasului?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aceleasi efecte negative care le au si Coca Cola normala si Pepsi normal.

| RaVuL explică (pentru suntserios):

Și atunci de ce sunt Light și Zero?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RaVuL):

O noua denumire pentru tentatia cumparatorilor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt light si zero pentru ca au mai putin zahar, restul de chimicale sunt exact la fel de nocive

| Crouky a răspuns:

E clar ca are efecte rele, dar asta e viata trebuie sa le bei si pe astea :3!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Crouky):

Trebuie?!

| Crouky a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu trebuie chiar neaparat dar asta e! mai bei si din astea, nu trebuie sa imi sari in cap laughing