| Vdariusbubu a întrebat:

Ce este taurina?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește aici ce este, http://ro.wikipedia.org/wiki/Taurin%C4%83
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

In zoologie se refera la grupul de animale rumegatoare de talie mare[domestice sau salbatice].ex; taurul, bovinele.

| florin1979 a răspuns:

O proteina, un aminoacid ceva, nu stiu exact! intreaba pe la rubrica sanatate!

| TheCosmin99 a răspuns:

Nu te lua dupa astia sti...:-? Se gaseste un evergizante RedBull si multe energizante ieftine. Taurina este un acid aminoetilsulfonici http://ro.wikipedia.org/wiki/Taurin%C4%83

| CastraveteMurat a răspuns:

Sp*rma de taur...hee hee

| SongElena a răspuns:

laughing) pipi de taur.

funda?

| Wut a răspuns:

Pipi de taur =]]]]

| Try2KillMe a răspuns:

Cica pipi de taur... taurina este o substanta chimica produsa de companiile farmaceutice happy sa nu te iei dupa cei care zic ca inseamna "pipi de taur" sau "sp**ma de taur" taurina este o combinatie chimica, care te energizeaza pentru. cateva ore big grin