| Anonima1244 a întrebat:

Ce fac daca am 3 corigente pe primul semestru si acum nu se mai deschid liceele?*Sunt clasa a 9-a*

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ar fi cazul să înveți în timpul acesta iar când va reveni situația la normal poți să îți dai corijările altfel repeți anul.

| ywar a răspuns:

Ai ramaaaas corigenta! Iuhuu, repeti anul! La revedere. Un analfabet mai putin.

| Anonima1244 explică (pentru ywar):

Presupun ca aveti o anumita varsta, eu nu v-am vorbit urat! Doar am intrebat deoarece sunt disperata! Nu va mai bucurati de raul altora caci se va întoarce roata va asigur?

| ywar a răspuns (pentru Anonima1244):

Ai dreptate, doar ca pe vremea mea invatai la scoala de-ti sareau capacele. Aveai activitate didactica si copiii erau mult mai respectuosi. Azi sunt plini de fumuri, prosti, ignoranti si altele care decurg din asta. Si in fond, cu te-am jignit? Am spus adevarul! 3 corigente? Oare cum ai ajuns aici? De buna ce ai fost. Sa fim seriosi. Ciocul pe gusa si invata! Leaga-te de scaun si invata iar la toamna da-ti corigentele. Demonstreaza ca te poti lupta cu tine si sa treci clasa. Tu ai energie sa ma pui pe mine la punct. Nu esti in stare de nimic, pana una alta. Ai toate datele unor ratari. La sparaghel cu tine. E o posibilitate.

| Usgs a răspuns:

Daca faceti ore online participa la ele