| andreea_4538 a întrebat:

Ce facultate este mai de viitor dintre cele doua: Relatii internationale si studii europene sau Facultatea de Jurnalism? Astept pareri. Multumesc!

3 răspunsuri:
| MasterGoldX a răspuns:

Cu siguranta ar fi relatiile internationale si studiile europene

| Ellayboy a răspuns:

Eu sunt de parere ca relatii internationale si studii europene acopera o arie mai mare de joburi, si ar fi mai usor apoi sa iti gasesti un job...acum depinde si ce iti place mai mult, mult succes Andreeawinking

| alex9109 a răspuns:

Dacă ţâţele din poza de la avatar sunt ale tale, îţi recomand jurnalism.