| Numescovici3 a întrebat:

Ce facultate merita sa faci in momentul acesta?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cea pe care esti capabil s-o si termini.
O diploma folosita cu cap, poate ajuta enorm, la momentul potrivit.
Fa ceea ce-ti si place, cu alte cuvinte.

| Wellfun a răspuns:

IT,IT si iarasi IT.

| DenisIonut01 a răspuns:

IT e baza

| MateiSebastian a răspuns:

Prostii! Oameni buni, voi chiar nu vedeti? Teologia e viitorul. Dacă vrei să fii bogat te faci preot. Ai doar vreo 3 ore de lucru pe săptămână in cazul în care nu ai vreo cununie, înmormântare, etc.
Sper că te-am ajutat cu raspunsul. Răspunsul a fost dat la modul cel mai serios, nu am vrut să ofensez pe nimeni sau să-mi bat joc de întrebare.

| ArthurKn a răspuns:

Lemnaria! Glumesc, IT-ul e la putere

| DianaDobritoiu a răspuns:

Medicina,IT, Jurnalism, Psihologie, Geografie.