| Malvina24 a întrebat:

Ce facultati recomandati unui absolvent(liceul sportiv) in afara de Facultatea De Educatie Fizica pe care oricum o va face, una complementara dar tot in domeniu sau aproximativ folositoare care ar fi? si ceva de viitor daca se poate! Sunteti vreunul la facultate a de sport? cum este?(intrebarea este pentru a ajuta un baiat, nu e pentru mine eu nu am terminat inca liceul)

Răspuns Câştigător
| The Epic Fail Guy a răspuns:

In acelasi domeniu nu prea ai cum sa gasesti cu sportul. Ar putea sa incerce ceva bazat pe un hobby. Depinde foarte mult de ce vrea sa faca dupa ce termina facultatea principala.

Oricum, daca vrea poate sa faca 2 facultati una dupa alta, nu neaparat simultan.

Eu am terminat Stiinte Politice, la Economie si Administrarea afacerilor iese banul laughing iar la Drept este foarte greu. Totul e in functie de preferintele prietenului tau.

1 răspuns:
| PinkY a răspuns:

Ar fi o varianta facultatea de kinetoterapie. Acolo se face mult sport si poate sa aiba succes in afara dupa terminare. Este in timisoara, din cate stiu, si in cluj.