| ruban a întrebat:

Ce inseamna daca sunt pe lista de asteptare la ase, mai pot intra la buget?

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Ai o sansa daca esti primul de sub linie si in cazul in care vreunul din cei admisi "la buget" nu isi confirma locul ocupat.
Sanse mai mari, vei avea la "cu taxa".

| Ella3133 a răspuns:

Daca ai media apropiata celui care a intrat ultimul se poate. Unii se retrag altii nu isi confirma locul.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Candidaţii de pe lista de aşteptare sunt "admişi" ulterior, în ordinea mediilor - doar în cazul în care se retrag cei admişi iniţial ( sau NU îşi confirmă locul, nu achită taxa de şcolarizare, etc. ).

Oricum, depinde şi de media pe care o ai...

Deja NU mai sunt locuri ( la buget ) pentru sesiunea de toamnă!
Toate locurile ( de la buget ) s-au OCUPAT în această sesiune şi mai sunt peste 5318 candidaţi "în aşteptare"...

Toate cele bune!