| sbboy a întrebat:

Ce inseamna "in pragul vietii"?

11 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Înseamna o situatie dificila, importanta, hotaratoare in viata in care trebuie sa stii cum si ce trebuie sa faci.

| crystynel23 a răspuns:

Pragul viettiii inseamna marginea prapastiei adica o sa dai de curand otul poppiii ( o sa mori ) funda?

| SugarAndSpice a răspuns:

Pe moarte!

| Asyul95 a răspuns:

La inceputultongue

| Ana a răspuns:

La inceputul vietii

| teodor10 a răspuns:

Pai mai ai oleaca si intri in viata

| GabiLipan a răspuns:

Tanar big grin... funda te rog happy

| ChishyyAlle a răspuns:

In pragul vietii=viata pe sfarsite, moarte apropiata.Inseamna ca viata iti neste pe sfarsite, dar lasa, nu o sa ti se intample sa fi in pragul vietii happy. Deci sper sa te-am lamurit happy.
Numai bine

| SaraAldi a răspuns:

Tinerete.

| Scarlettt a răspuns:

La capatu vietiibatting eyelashes

| Popan_Marin_1964 a răspuns:

La INCEPUTUL vietii.