| Nastia a întrebat:

Ce job pot sa-mi iau dupa ce termin facultatea de management si marketing? ce posibilitati am mai departe?

3 răspunsuri:
| Asyul95 a răspuns:

Ai putea sa fii design de haine.Sau vanzator de ceva.

| Anonim_1678 a răspuns:

Iti poti deschide un magazin particular, in care tu sa fii si sefa/sef si angajat/angajata. E destul de convenabil, dar inainte te sfatuiesc sa mai umblii prin alte magazine, sa te uiti la preturi.
Sau mi se pare cate poti angaja la anumite firme. Cauta pe net job management sau marketing si poate gasesti rezultate.

| danutc91 a răspuns:

Absolvind Facultatea de Management sau Marketing, vei obtine titlul de economist, licentiat in stiinte economice (specializat in management sau marketing). Dupa absolvire un absolvent in stiinte economie cu orice specializare poate lucra in domenii variate.