| Andrei5000 a întrebat:

Ce locuri de munca sunt bine platite cu 12 clase? Dau funda

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Muncitor in constructii

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce stii sa faci. In constructii daca lucrezi mai mult pe cont propriu (ma refer la interior) castigi binisor. Daca te angajezi undeva unde se castiga pe baza de bacsis (gen chelner, barman)

| andrei1237 a răspuns:

Ospatar sau impartirea de pliante pe strada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca mai sunt locuri de munca cu 12 clase dar oricum succes. funda?

| alexblack00 a răspuns:

La fel ca cele cu 10 clase, atat timp cat nu ai bacu luat nu esti cu mult mai presus ca altii cu 10 si din cate vezi in Romania nu se mai prea gasesc asa zise locuri de munca bine platite oh go on

| alexblack00 a răspuns:

Si in constructii Narcis2007 degeaba ai 12 clase daca nu ai practica, de inceput vei fii ajutor pentru meserias ca sa ajugi si tu meserias si sa ai salar bun ai nevoie de indemanare si multa practica nu de 12 clase, alea te ajuta sa zic 20% din 100 %

| Constantin_Moisiev_1995 a răspuns:

Cum ar fi Operator calculator sau Operator call center.