| oElisabeth a întrebat:

Ce materii se fac la profilul uman-filologie :-s? [ si cate ore pe saptamana. ]

4 răspunsuri:
| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Clasa a IX-a : 4 ore de romana, 2 de mate, 2 de latina, 1 de fizica, chimie, biologie, 2 de sport, 4 de engleza [ profil intensiv engleza :d ], 2 de franceza, 2 de logica si argumentare, 2 de istorie, 2 de geografie, 1 de muzica, 1 de desen, 1 de religie, 1 de tic.

| Ionutzsa a răspuns:

Buna:*
si eu sunt "filoloaga" de 2 ani deja caci trec intr`a 11-a happy
am facut aceleasi materii pe care le-a scris si eliananucham, cu cateva diferente la ore :
4 ore de romana (literatura) + 1 de gramatica
2 de mate
2 de latina
2 de fizica
1 de chimie
1 de biologie
2 de sport
3 de engleza (pentru ca sunt la filo` simplu nu la intensivhappy
2 de franceza + 1 ora optional
2 ore de logica
2 de istorie
2 de geografie
1 de muzica
1 de desen
1 de religie
1 de tic (informatica)

:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fizica, chimia, mate de obicei nu se mai fac dintr-a 11-a.
Cu respect, John http://sp2.ro/019926

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar este adevarat ca voi da teza din latina in cl 9?