| Aihao19 a întrebat:

Ce parere aveti de dezvoltarea personala si domeniul motivational? Va sunt de ajutor lucrarile de acest gen? Ce ati incercat?

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

O parere foarte buna.
Acum conteaza sa intelegi ce citesti si mai ales sa pui si in practica.
Citeste(pune si in practica) si fa sport, o sa simti semnificativ sanatatea fizica si psihica!

| Lioana a răspuns:

Sunt utile doar daca ești hotărât să faci o schimbare și îți propui in fiecare zi sa faci ce ai citit.

| DumitruS a răspuns:

Uite asta, am terminat-o acum 3 zile: https://infrasunete.eu/4-ore-saptamana-de-lucru/.

E chiar utila.

| Nevroza a răspuns:

Un domeniu foarte interesant si folositor. Am citit doar niste PDF-uri dar vreau sa imi cumpar si niste carti pentru dezvoltare personala. Mie mi-au fost de ajutor cateva pagini dar ce sa mai zic de carte. poate imi recomanda si mie cineva ceva, pentru inceput