| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre dezvoltarea personala? ati incercat vreodata asa ceva? ce rezultate ati avut? ce ati invatat?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am invatat sa imi bag... in viata cu... masii si gata, Important e sa traiesc cum cred ca e mai bine si sa numi para rau de ceea ce fac

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)!
Am ajuns sa cutreier pe la 10 noaptea prin padurea din spatele casei mele, poate ti se pare ca glumesc, dar e adevarat (poveste lunga).

| RAY explică (pentru Yee):

Chitea mai traiesti ma? nu minti ca nu esti tu

| SilentRain a răspuns (pentru Yee):

Hai salut'chifteluta =)

| FaraNumePls a răspuns (pentru Yee):

Chifteluță? Mama? Tu esti? Dă-mi add ca imi e dor de tine happy

| VictorFenrir a răspuns (pentru Yee):

Pacat ca nu te-a papat lupul yee rolling on the floor