| CataChitu a întrebat:

Ce parere aveti de liceele,,Gheorghe Lazar" si,,Tudor Vianu" din Bucuresti? Care este mai atmosfera in cele doua, cum se invata si asa mai departe.
Multumesc in avans.

2 răspunsuri:
| Madallina3 a răspuns:

Ambele sunt niste licee de elia din Bucuresti.Se intra cu o medie mare la ambele. Sunt niste licee foarte bune! Succes in gasirea liceului potrivit!winking

| MissCarterM a răspuns:

"Tudor Vianu" este doar de mate-info in schimb "Gheorghe Lazar" este si de filo. "Vianu" solicita medie foarte mare daca nu ma insel este al doilea pe lista liceelor in functie de medie.
Bafta