| GabiRadu a întrebat:

Hei, la anul voi fi la liceu si as vrea sa stiu ce parere aveti despre liceele din Bucuresti. Ce credeti despre Gh Lazar, Tudor Vianu,Gh Sincai,Mihai Viteazu? Cum sunt profesorii de matematica, informatica si fizica? Cum sunt elevii? Cum este programul, in general? Multumesc!

1 răspuns:
| Bianca996 a răspuns:

Buna! Eu sunt la Tudor Vianu, dar pot sa-ti spun ca toate liceele sunt cam la fel. Profi: si buni si prosti(scuze de limbal), depinde daca ai noroc sa-ti pice profi buni la clasa. In principiu toti stiu carte, dar unii nu stiu sa o predea, si asta e o mare problema la toate liceele. La Vianu clasele a 9-a si a 10-a invata dupa masa, a 11-a si a 12-a dimineata. Elevii sunt super de treaba, gasesti tot ce vrei pe oriunde.