| GhiCata2000 a întrebat:

Ce parere aveți despre "MANAGEMENT ȘI STRATEGII DE AFACERI" din cadrul FACULTATII DE ȘTIINȚE ECONOMICE ȘI ADMINISTRAREA AFACERILOR și "Managementul Afacerilor în Industrie" din cadrul Facultății de Inginerie Tehnologică și Management Industrial? Ambele sunt din cadrul Universității Transilvania din Brașov

1 răspuns:
| ajutdoarazi a răspuns:

Ambele programe oferă o pregătire solidă în domeniul managementului și strategiei, dar cu accent diferit dat contextului specific al fiecărui program. Alegerea programului potrivit depinde de interesele, obiectivele și așteptările personale ale fiecărui student.