| DanutDs a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia asta?
https://www.youtube.com/watch?v=ks81WtRBV_c

Sa-mi exprim eu parerea in primul rand deoarece asa este frumos.
1.Nu cred in dumnezo.
2.Sunt satanist.
3.Melodia asta este mai mult un "pamflet" cu toate ca religiosii o numesc o melodie "religioasa". Cum pu.la mea sa zici ca e o melodie religioasa si sa pui ca Hristos e Dumnezo? Vai de voi cu religiile voastre.

5 răspunsuri:
| AC4S4 a răspuns:

Salut. Eu cred in Dumnezeu.
Nu as putea spune ca aceasta este o melodie religioasa. Nu-mi pot imagina sa se cante in biserica asa ceva. Versurile, da, au legatura cu crestinismul, dar cam atat.
Isus Hristos este Dumnezeu intrupat. Faptul ca melodia are versuri crestine si spune ca Isus este Dumnezeu nu prezinta nici o contradictie.

| 2EXA a răspuns:

Cum adica esti satanis? Da' faci ritualuri si invoci spirite si demoni?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Maria_Macovei_Ana_1998 a răspuns (pentru DanutDs):

Învață-mă și pe mine master xd

| Maria_Macovei_Ana_1998 a răspuns:

Sunt de-acord cu tine, nici eu nu cred în dumnezeu, da doar in cel pe care il prezinta ei, dar cred ca a fost un Iisus și e un Dumnezeu undeva. Însă eu mi-am propus mie sa cred numai în mine, deoarece eu îmi fac viitorul și de mine depinde totul. În al doilea rand laughing mișto melodie îmi place laughing)