| GabitaBm a întrebat:

Ce parere aveti despre partidul PP-DD? sunt tineri inscrisi?:p

3 răspunsuri:
| zZAlexandruZz a răspuns:

Experienta in a face nimic, asta castigi.

| CodruTz_CoRy_1991 a răspuns:

Eu sunt inscris in PPDD... daca stau sa iti spun parerea mea sincera.o sa fiu contestati de multihappy..intra daca asta iti doresti.

| GabitaBm explică (pentru CodruTz_CoRy_1991):

Hmm intrebam pentru ca sincer pe mine una nu ma intereseaza politica, partidele si chestiile de genul asta.dar o prietena activeaza si mi-a propus si mie.si ma intreb oare ce se castiga, ce e asa interesant? big grin