| SmallBrain a întrebat:

Ce punctaj ar trebui sa iau la proba orala la romana pentru utilizator experimentat?
Am dat proba orala la romana, am rezolvat primele 3 exercitii,dar la ultimul nu am mai apucat, primele 3 mi-au luat o groaza de timp.Cand am terminat de spus, profesorii au inceput sa noteze ceva pe o foaie....am vazut ca au pus x la ceva, nu cred ca am luat avansat sau exeperimentat;((

Răspuns Câştigător
| Andwta a răspuns:

Daca te-ai exprimat corect si le-a placut raspunsul, sigur te-ai catalogat in avansat, poate si experimentat avand in vedere ca ai spus ca primele intrebari erau grele. Ceilalti spun ca nu conteaza asta in viata, dar atunci in momentul pe tabel conteaza. Euam raspuns la toate intrebarile, dar m-am blocat cand m-au intrebat ceva si am primit avansat. E si chestia ca vor vedea o scoala intreaga. Anunta-ma si pe mine cand iti apar rezultatele, sunt curioasa, iti tin pumni.

| SmallBrain explică (pentru Andwta):

Avansat,tot de asta imi e si mie, ca o sa vada toata scoala...

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Conteaza doar daca ai luat- sau nu bac-ul.
NIMENI nu va intreba, niciodata ce note ai luat, nici pe materii, nici per general.

| Wr3nch a răspuns:

Competentele nu sunt relevante. Ce conteaza e nota la baclaughing

| Sn4k3 a răspuns:

Avansat probabil, daca le-ai rezolvat bine.

| Andwta a răspuns:

Lasa ca e bun. Bacu' conteaza cel mult.