| Alexaa18 a întrebat:

Ce sanse am de a avea un viitor stralucit daca termin facultatea de chimie? As putea sa ma angajez in diverse locuri, de exemplu: laboratoare de parfumuri, cosmetice, mancare, medicamente? In farmacie as putea lucra daca as face master in produse cosmetice si farmaceutice?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un viitor stralucit poate fi construit indiferent ce facultate urmezi, deci parerea mea este ca ai mari sanse. Totul tine de pasiunea cu care decizi sa te dedici activitatii tale, de energia pe care o investesti in ceea ce faci. Cred ca poti lucra si in farmacie. Succes!

| Alexaa18 explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult pentru incurajari, chiar am sa ma mai informez pentru ca momentan sunt foarte nehotarata.