| Nina10b a întrebat:

Ce sanse are un absolvent al liceului cu profil uman sa se descurce cat mai bine la Finante Banci?

4 răspunsuri:
| toleagiulia a răspuns:

Depinde cat de buna esti la mate!

| VoicuDragomir a răspuns:

Depinde cat de mult iubesti matematica

| Vyoleta_Marya_1996 a răspuns:

Buna. Eu am absolvit un liceu cu profil uman si acum sunt anul 2 la finante banci... eu zic ca te poti descurca, dar asta doar prin vointa...

| Nina10b explică (pentru Vyoleta_Marya_1996):

In liceu nu am facut deloc mate, stiu ceva algebra din generala doar. La uman ma descurc perfect, am luat bacul aproape cu 10, dar asta nu prea cred ca are importanta... Ai sanse sa fii printre cei mai buni?