| Andrei5000 a întrebat:

Ce se intampla cu un student care se imbolnaveste in timpul sesiunii!?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stă in pat si va da restanta cand va putea.

| cristi202 a răspuns:

Un lucru sigur e: nu mai ajunge la examene. happy
Si toate examenele ratate, trebuie sa le dea, dupa ce a vorbit cu fiecare profesor la care a avut examenul, stabilind cand si poate unde. Asta din cate stiu eu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa se intample... are ghinion aia e, de aia exista sesiune de restante si mariri

| Gonrax a răspuns:

În România nici dacă ești în spital nu scapi de școală/liceu/facultate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La propunerea Consiliului facultăţii, Consiliul de Administraţie al Universităţii
poate aproba sesiuni suplimentare, inclusiv pentru amânări medicale. Studenţii cu examene
amânate medical, justificate prin document medical valabil pentru perioada ultimei sesiuni
planificate, se pot prezenta într-o sesiune suplimentară în ultima săptămână din luna
septembrie.
Trebuie vorbit la secretariatul facultatii tale, pentru ca difera de la caz la caz, informatiile acestea sunt de la Unibv.