| anonim_4396 a întrebat:

Examenele din timpul sesiunii de drept sunt de tip grila?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare profesor de la fiecare facultate isi cam face singurel exelamenele

| JicaContra a răspuns:

Cred ca anul asta vor fi toate grila si date de acasa tongue

| cosmin1324 a răspuns (pentru JicaContra):

Asa sa crezi tu, la Automatica si Calculatoare nu ne da grila.

| JicaContra a răspuns (pentru cosmin1324):

Spune-mi asta DUPA ce dai examenul de acasa... am dat cateva examene remote (la CISCO) si pot sa iti spun ca nu e deloc fezabil sa NU fie grila!

| cosmin1324 a răspuns (pentru JicaContra):

Nu ne da frate, la materiiile de info ne da proiecte de 2-3 zile plus note de la laboratoare, la sport si engleza ne da referate si la examenele de mate si electronica ne da exercitii pe care trebuie sa le rezolvam si la care trebuie sa facem poze si sa le trimitem ca PDF. Shitty life (anul 1 btw).

| JicaContra a răspuns (pentru cosmin1324):

Oke
dar macar nu mai e IMBECILITATEA, cu nu ai voie cu, calculator de buzunar sau cu atat mai putin, google tongue

| cosmin1324 a răspuns (pentru JicaContra):

Adevarat, numai parca vad ca ne da niste probleme de alea pe care nu le rezolvi nici cu seminariile in fatalaughing noroc pe Discord.

| JicaContra a răspuns (pentru cosmin1324):

Da, asta chiar e probabil!
deci, traim vremuri interesantewinking big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde, unii profesori prefera grile, altii examen cu întrebări de sinteza.