| cosmin23a a întrebat:

Ce se intampla daca la proba orala la romana de la bac nu stiu mai nimic?laughing

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Te faci becali.

| Dariusuu a răspuns:

Nu e așa greu la oral, mi-a spus profa că poți citi și de pe foaie ce-ai scris, deci succes.

| Exilee a răspuns:

Te duci la sapa.

| fuzzer a răspuns:

E o mare problema,dar cred ca e cu calificativ, asa ca iti da "amator", sau "mediu"laughing. Daca te multumesti cu atat, asta e. Daca nu, lasi netu si pui mana pe carte.Succes!

| iubesc a răspuns:

Buna. Invata ca sa stii. Bafta!

| sebipopescu1 a răspuns:

Tot mai nimic laughing pentru ca nu conteaza la medie, trebuie doar sa isi un calificativ acolo, importanta e prezenta

| Shеili a răspuns:

Pai nu stiu... poate pici examenul?