| Diva a întrebat:

Ce simte o persoana care este in moarte clinica?

Răspuns Câştigător
| GreenSky a răspuns:

Uite aici marturia unei persoane care a trecut prin experienta unei morti clinice...
http://eseuri.resursecrestine.ro/......re-934.htm

15 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nimic.

| elena a răspuns:

Cine stie? Am auzit ca exista moarte clinica si biologica, am vazut filme ce prezentau bolnavi reveniti din moarte clinica, povestind ce au vazut ei pe lumea celalata, dar eu nu cred in povesti de genul acesta. Daca te-am dezamagit cu raspunsul meu, asta e...

cami
| cami a răspuns:

Vede Paradisuuullll... iarba verde. oite.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cred ca nimic.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Cam ce a simtit Piturca in Austrialaughing

| anonim a răspuns:

@harciog-ai grija sa te intorci de fiecare data.rolling on the floor
nu de alta, insa ne esti simpatic prin raspunsurile pe care le dai, si chiar si prin intrebarile tale.
@vali mocanu-rolling on the floor rolling on the floor

| moonY a răspuns:

Persoana respectiva nu simte nimic. cei care simt sunt cei care il iubesc.simt durere si neputinta.

| want2bMajestic a răspuns:

Nimic... d aia ii si zice moarte clinica... e ca si cum sufletul s-a desprins d corp

| bc83boom a răspuns:

Esti mort, aparatele te tin in viata, fara ele mori, ce sa simti nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Absolut nimic, este inconștient.
Este ca și cum ai dormi.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar sint nevoit(a) sa-mi parasesc corpul? Parca am mai facut si ieri si alaltaieri asta. Oare am s-o fac si miine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr emilHai sa lasam sa aleaga urma.Nu am incredere in cuvinte decit daca sint in momentul ala acolo Multe "succesuri"

| sevraj a răspuns:

Din cate am auzit, te vezi de parca tu te-ai uita la un film cu tine, e aceiasi senzatie ca si cand te-ai visa.

| Roxanne a răspuns:

Nu am experimentat asta. dar din cele auzite cred ca, intri intr-o lume in care totul e perfect .liniste big grin

| acumdictez a răspuns:

O persoana in moarte clinica nu mai simte nimic pentru ca sufletelul este deja plecat in cer:*