| Neymar2 a întrebat:

Ce spuneti de testele initiale?

Ajuta sau nu la admitere.

4 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Niste prostii din moment ce nici macar nu se pun straight face

| petruta a răspuns:

Buna aceste teste nu te ajuta la adimitere doar 1% caci daca ai luat o nota buna profu isi face o parere buna despre tine si daca iei una rea tot rea isi face parerea

| BeatriceBiaa a răspuns:

Pierdere de vreme pentru ca nu are cu ce sa te ajute o recapitulare si un test initial. insa scopul acestor teste este pentru a vedea parintii la ce se descurca mai bine copii lor pentru a aprofunda in acel domeniu pentru viitor.

| Cookie166 a răspuns:

Sunt date aiurea.dar se tin cont de ele pana la sfarsitul anului straight face