| AnYkA52 a întrebat:

Ce stiti despre 2012?

Răspuns Câştigător
| Anileda a răspuns:

Ca va veni bunica cu cozonacii pe la mine, si ca va dansa o sarba.
Intrebarea asta e pusa de 1000 de ori.
Se zice ca vine sfarsitul pamantului, vedem atunci daca vine sau nu vine ''bunica''! Papa

13 răspunsuri:
| georgesur a răspuns:

Bisect,... si prezinta atractie deosebita pentru cei "saraci cu duhul"!

| Dmonik a răspuns:

Se vehiculeaza multe pe aici. Ca sa iti fac o sinteza, iti spun ce fac eu in urma discutiilor, zvonurilor, stirilor, informatiilor contrariate si contrariante de pe tup: SAP! Sap un buncar...ca va fi, ca nu va fi...eu sap!
Aoleo, cred ca nu mai apuc 2012 in ritmul in care se succed intrebarile tematice aici!

| alexgogo a răspuns:

Este dupa 2011 si inainte de 2013. are 12 luni si 366 zile, deci este un an bisect; incepe intr-o duminica si se termina intr-o luni.

| RS4 a răspuns:

Ca urmeaza dupa 2011 si inaintea lui 2013, nimic deoesebit, asteapta sa vezi, apoi da-mi funda! tongue

| KimK a răspuns:

Hey! sa fim seriosi nu va veni sfarsitul lumi. in 2000 au spus la fel si na traim si acum. nu stiu daca ai vazut la otv inainte cu cateva luni ca peste 90 de secunde va disparea omenirea laughing. eu am stat o ora si ca naiba 90 de secunde sunt alea laughing

| alexutsuuu a răspuns:

K este ultimul an al omenirii.

| Sconcsiş a răspuns:

An bisect...

| Ana a răspuns:

Un an ca toti ceilalti ani, cu 4 anotimpuri:primavara, vara, toamna, iarna, cu 12 luni etc

| IoanaSalvatore a răspuns:

Ca o sa imi fac majoratuuu \:d/ laughing)

nu o sa murimwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 1 ianuarie 2012 polonia, bulgaria, Romania si letonia vor adopta moneda euro; pe 27 iulie 2012 va avea loc ceremonia de deschidere a jocurilor olimpice de vara din 2012 care vor incepe la londra la 7:30 pm la utc, 8:30 pm; pe 12 august 2012 va avea loc ceremonia de inchidere a jocurilor olimpice de vara din 2012 din londra, marea britanie; pe 21 decembrie 2012 cica va veni sfarsitu lumii (cutremure in lant, uragane pe coaste, eruptii vulcanice in japonia, indonezia, s. u. a., Italia, rusia etc., furtuni haotice, tornade ravasitoare, inundatii in europa, india etc. si mai sunt multe).

| x4z5 a răspuns:

Sfaritu' lumii. laughing)

| Ambrus a răspuns:

Sfarsitu' lumii. Murim toti deci ****** cat mai poti. Au, fac si rime love struck.

| AnYkA52 explică:

Nu la asta ma refeream!happy Ma refeream la sfarsitul lumii ce stiti despre sfarsitul lumii?