| Carolina1972 a întrebat:

Ce sunt competentele digitale? Sunt importante? Ar trebui sa imi fac griji. Conteaza mult ce calificativ iei? Cam ce se intampla, imi explica cineva? Ce o sa am de facut. multumesc!

Răspuns Câştigător
| Jackpot2 a răspuns:

Nu contează ce calificați obții. Trebuie doar sa te prezenti. Este o proba în care ai de cautat informații pe net despre anumite chestii apoi grile din ceva teorie și lucru pe calculator în WORD EXCEL POWER POINT ACCESS HTML și lucru cu documente și fișiere. Nu sunt prea importante. Poți încerca să rezolvi câteva modele le găsești pe https://www.competentedigitale.ro/home/

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

N-ai chiar nimic de făcut. Te prezinți, iei zero puncte și primești diplomă! Așa-i că e funny?
Chiar, in ce clasă ești?

| Carolina1972 explică (pentru sierra1):

Spanzura-te

| sierra1 a răspuns (pentru Carolina1972):

Multumesc pentru apreciere, carolina, vedea-te-aș...

| Wr3nch a răspuns:

O pierdere de vreme. Te pune sa deschizi niste documente si sa faci chestii de baza.

| Killa3463 a răspuns:

Este ceva usor si nu prea conteaza! Ttrebuie doar sa lucrezi pe calculator!