| ShadowKid a întrebat:

Ce trebuie sa citesc la examenul national clasa a 8 a 2013?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Ai aici lista, în partea de jos a paginii http://lecturirecenzate.ro/

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La examen nu trebuie sa citesti decat subiectele scrise pe foaie. PENTRU examen, trebuie sa citesti integral toate textele studiate.

| Zuzu741 a răspuns:

La cum a fost anul asta nimic pentru ca a fost ușor tare daca le ai cu povestirile si cu caracterizările poți lua și 9 sunt exerciti foarte usoare

| NuItiZicCumMaCheama a răspuns (pentru Zuzu741):

Serios? Exercitiile de gramatica cum sunt?

| Zuzu741 a răspuns:

NuItiZicCumMaCheama eu am luat 8, 78 si in catalog aveam numai 6 si 5