| CarlaAnneMihaela a întrebat:

Nu ştiu ce geantă să îmi cumpăr pentru şcoală. Mno, eu vreau geantă dar vreau ceva mai drăguţ şi diferit happy dar nu cu prinţese sau mai ştiu eu ce, că nu mai sunt a cincea sad

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-ti o geanta eleganta si incapatoarehappy. Nu gen geanta de piata cum au unele fete. Ar incapea si ele in ea.
Ghideaza-te si dupa tipul gentilor pe care le au fetele din clasa ta.

| Mădălllinna a răspuns:

Http://www.bizoo.ro/......egant-nina

http://www.ocru.ro/genti-dama/516-geanta-sport-canvas-beige.html

:) se pot gasi si prin magazine, asemanatore si sunt foarte frumoase:)
Bafta!