| ariana10 a întrebat:

Ce va place mai mult geometria sau algebra mie una geometria, voua?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
28 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Pass
Singurii 10 care ii aveam la liceu erau la religie si sport tongue

| AvalohAlyn a răspuns:

Intotdeauna am avut note mai mari la algebra si m-am descurcat mai bine la ea decat la geometrie.Geometria mi se pare grea, incurcata, inutila...

| LuS[z] a răspuns:

Algebrabig grin

| SweetCandy a răspuns:

Geometria, insa nu ma omor dp niciunalaughing

| ellene a răspuns:

Geometria a fost mult mai frumoasa. La inceput era dificila, insa dupa ce am inteles-o nu ma mai saturam de ea :X... ce vremuri

| Diva a răspuns:

Algebra geometria e aiurea rau

Răspuns utilizator avertizat
| Elly4all a răspuns:

laughingIn totdeauna am urat matematicalaughing,, deci niciuna desi la algebra ma descurc mai bine.

| faranume a răspuns:

Intotdeauna am preferat algebralove struck

| Aries90 a răspuns:

Geometria, dar doar cea plana. happy

| ariana10 explică:

Doamne toti cu algebra...

| gerasaslan a răspuns:

Algebra, geometria e un pic mai grea :d

| laurentiu_9029 a răspuns:

Tu mai mult ai postat pentru a te lauda. Si normal ca algebra. Dar daca tie iti place geometria, bravo.

| www a răspuns:

Nici una.

| ingeras14 a răspuns:

Geometrialove struck... ii mult mai usoarabatting eyelashes, inveti cateva definiti si gata dar, la algebra ai o gramada de invatat rolling eyes

| StarDust a răspuns:

Algebra thinking desi si geometria era frumoasa in clasa a 8 a q paralelipipede piramide si mai stiu eu ce. le visam laughing acum. bine ca am scapat de mate la facultate :X laughing

| Pho3nix a răspuns:

Nici una !

| marry a răspuns:

Analizalaughing....acum pe bune ..imi place matematica...nu am preferinte algebra sau geometriebig grin

| ioana181 a răspuns:

Parca mai mult algebra. Cred ca din cauza ca nu imi plac defintiile.

| Letytzy@ a răspuns:

Imi place matematica in general...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geometria e a naiba de grea si totusi imi place love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac amandoua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io prefer mai mult geometria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si mie imi place geometria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua

| dyav0litza a răspuns:

Nici una