| anonim_4396 a întrebat:

Cei cu bacu.
Aveti idee daca e gresit faptul ca la competenta asta la engleza am taiat o varianta de raspuns cu o linie oblica? Era un A si nu aveam cum sa tai cu linie orizontala.

2 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

La competente nu prea le pasa...Crede-ma laughing

Noh, eu am fost prima generatie care a dat competentele, iar la engleza i-am citit profei juma de eseu si incepu' aia sa ma intrebe daca am prietena laughing.

Stai linistit, nu e asa infricosator cum pare. Nici macar bacul in sine, poti sa mai tai, sa mai gresesti, nu tin ei cont de asta...doar sa nu exagerezi

| Powerrrrrr a răspuns:

Nu stiu cum e la tine, dar la mine nu se anuleaza greselile pentru cateva greseli. Asta, desigur, la compentente. M-i s-a spus sa nu fac asa ceva la bac.