| starkiller88 a întrebat:

Cel mai bun camuflaj pentru teritoriul Romaniei?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Camuflajul nu se referă la un teritoriu mare ca România. În pădure te camuflezi cu pete albe pe fond verde de exemplu.

| sadrian46 a răspuns (pentru sadrian46):

Și de ce e eronat, dle Sierra? Hai spune, tu cum te camumflezi?

| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Amestecaturi de verde care reprezinta mediul verde (sau jungle camo)

Mi-as fi dorit un Desert Storm, dar din motive evidente nu se va implementa

| starkiller88 explică (pentru AnatoliyMikhailov):

Eu ma gandeam la DPM sau Woodland insa mi se par prea inchise culorile

| AnatoliyMikhailov a răspuns (pentru starkiller88):

Ca off topic ce parere ai de BDU Black camo?

| starkiller88 explică (pentru AnatoliyMikhailov):

Pare destul de fain, daca il mai folosesti si noaptea e perfect