| GabrielStefan a întrebat:

Cine a castigat? BAsescu sau Crin Antonescu?

12 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Nu inteleg de ce lumea considera pe crin antonescu castigator daca pierde basescu. care-i faza?! sincer imi provoaca o sila mai mare crin decat basescu. iar la voturile de azi nu poti spune decat daca a fost demis sau isi reia functia...

| NemNUZ a răspuns:

DA da da a castiga da

| cammm a răspuns:

A castigat Basescu. S-au prezentat la vot doar 46 la suta..mai sunt voturi din afara ..rezultatele pot creste, dar nu cu mult.

cu placerehappy

| theStraightEdgeSavior a răspuns (pentru cammm):

Doar cu 6%

| cammm a răspuns (pentru theStraightEdgeSavior):

E nevoie doar de 5 la suta + un om

| theStraightEdgeSavior a răspuns (pentru cammm):

Va creste pana la 52% poate 53%

| SadBoyForever a răspuns:

A castigat Basescu!

| Differentx13 a răspuns:

Băsescu straight face.

| leeya a răspuns:

Astazi la ora 14, cand se numarasera 99, 97% dintre vori aratau ca prezenta la vot este de 46, 23%. NU=11, 12%. DA=87, 55%. Voturi nule=1, 31%.
Basescu se va intoarce la Cotroceni, si dupa cum a spus, Antonescu ar trebui sa demisioneze.

Castigatorul este Antonescu, dupa voturi. Dar ramane Basescu pentru ca nu s-au dus 50% + 1 din cei ce au drept de vot.
Imi dai, te rog, funda?

| Hybrids a răspuns:

Salam.

| Hybrids a răspuns:

Salam.

| __1987_b a răspuns:

Ma va spun eu cum stam bec e laui base si cum a spus si ponta ca sa validat referendumult dar dimineata se va afla funda?